Apie mus

Turime sutelkę įvairiapusę patirtį ir žinias nemokumo administravimo ir konsultavimo srityje. Tiesiogiai su klientais dirba visi mūsų komandos nariai, atskiruose projektuose pasitelkiame ir išorės specialistų pagalbą.

Alvydas Mogenis


nemokumo administratorius


Ekonomistas, licencijuotas nemokumo administratorius, per 20 veiklos metų baigęs daugiau nei 100 procedūrų. Nuolat konsultuoja įmonių savininkus, vadovus, kreditorius, yra Nemokumo administratorių rūmų prezidiumo bei Nacionalinės bankroto administratorių asociacijos valdybos narys.

Vilija Mogenytė


nemokumo projektų vadovė


Teisininkė, nemokumo projektų vadovė, daugiau nei 10 metų vadovauja specialistų komandoms nemokumo procesuose, atstovauja šalių interesus derybose bei teismuose. Dėsto nemokumo teisę Mykolo Romerio universitete, rengia nemokumo teisės srities daktaro disertaciją.

Lina Grigė


projektų koordinatorė


Turi daugiau nei 12 metų projektų rengimo ir koordinavimo patirtį, yra dirbusi skirtingose ES ir trečiosiose šalyse. Restruktūrizavimo konsultacijose ir administravime Lina Grigė prisideda prie strategijos ir finansinio plano rengimo. Lina studijuoja ISM vadovų magistrantūroje, vadybos ir finansų valdymo naujoves taiko darbinėje veikloje.

Lina Vitkauskaitė

finansininkė


Finansininkė, daugiau nei 20 metų dirba skirtingo dydžio ir profilio organizacijose, vadovavo buhalterių komandoms. Nemokumo projektuose konsultuoja finansų valdymo ir kontrolės klausimais, vykdo finansų apskaitą, atlieka finansinę sandorių analizę ir tikrinimą.